Afgan Göçmenler için Ücretsiz Eğitim Kursu

Afgan Göçmenler için Ücretsiz Eğitim Kursu

9:00 - 18:00 Türkistan Elleri Eğitim, Kültür ve Yardımlaşma Derneği, Zeytinburnu - İstanbul

Princeton Üniversitesi, İstanbul Gelişim Üniversitesi ve Basel İsviçre'den bir grup araştırmacı, Türkistan Ellari Eğitim, Kültür ve Yardımlaşma Derneği iş birliğiyle stres, kaygı ve stresle baş etme yollarını öğretmek amacıyla Afgan göçmenler için bir psikolojik seminer kursu düzenliyor.

Afgan Göçmenler için Ücretsiz Eğitim Kursu

Yıllar süren savaş ve göç, Afgan göçmenler üzerinde çok fazla baskı oluşturdu ve bu da göçmenler arasında artan kaygı, stres, depresyon ve depresyona neden oluyor. Bu nedenle Amerika'daki Princeton Üniversitesi, İstanbul Gelişim Üniversitesi ve Basel İsviçre'den bir grup araştırmacı, Türkistan Ellari Eğitim, Kültür ve Yardımlaşma Derneği iş birliğiyle stres, kaygı ve stresle baş etme yollarını öğretmek amacıyla Afgan göçmenler için bir psikolojik seminer kursu düzenliyor.


Bu eğitim seminerinin amacı, Afgan göçmenlerin zihinsel ve duygusal baskılarla daha iyi başa çıkmalarına ve daha huzurlu bir yaşam sürmelerine yardımcı olmaktır. Birer saatlik yedi oturumdan oluşan bu kursta katılımcılara nakit ödüller ve sertifikalar dağıtılacaktır.

Kadınlar ve erkekler için ayrı sınıflar bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için aşağıdaki telefon numarasını arayın ve kayıt olmak için, adınızı, soyadınızı ve telefon numaranızı WhatsApp'a gönderin veya Zeytinburnu'da bulunan Türkistan Ellari Derneği'ni ziyaret edin.

Telefon numarası: 0536 937 5144
WhatsApp numarası: +90 536 937 5144