TEED 2021 Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirildi.

TEED 2021 Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirildi.

TEED 2021 Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirildi.

TEED 2021 Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirildi.

TEED Yardım ve Destek 18 OCAK, 2022 286
#TEED 2021 Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirildi.
Türkistan Elleri Eğitim Kültür Ve Yardımlaşma Derneğinin yıllık değerlendirme toplantısı, Dernek Başkanı Sayın Abdul Ghafoor Turan ve Derneğin değerli yönetim üyelerinin katılımıyla gerçekleştirildi.
Bu toplantıda Dernek Başkanı ve yönetimi tarafından geçtiğimiz yılın faaliyetleri değerlendirildi ve 2022 planları masaya yatırıldı.
Toplantıda Derneğin saygıdeğer üyelerinin yapmış oldukları İnsani hizmetlerinden dolayı kurum başkanı Abdul Gafoor TURAN tarafından takdir edilerek, 2022 yılı için farklı bölümlerde daha iyi hizmetlere imza atılması için kararlar alındı.
Biz TEED olarak Yasal SİVİL TOPUM KURULU olup kanun vermiş olduğu hak ve ilkelere dayanarak kurumsal faaliyetlerimizi en iyi bir şekilde sürdürmeye kararlıyız.
#TÜRKİSTAN ELLERİ YÖNETİM KURULU
جلسه ارزیابی سال ۲۰۲۱ انجمن تورکستان ایللری دایر گردید.
جلسه ارزیابی سالانه انجمن فرهنگی، اجتماعی و خیریه تورکستان ایللری با حضور رئیس انجمن جناب آقای عبدالغفور توران و اعضا محترم انجمن برگزار گردید.
در این جلسه فعالیت های سال گذشته توسط رئیس و مدیریت انجمن مورد ارزیابی قرار گرفت و برنامه های سال 2022 مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
از سوی هم در این جلسه از خدمات بشردوستانه اعضای محترم انجمن از سوی عبدالغفور توران رئیس انجمن ترکستان ایللری مورد تقدیر شد و تصمیماتی جهت ارائه خدمات بهتر در بخشهای مختلف برای سال 2022 اتخاذ گردید.
ما به عنوان یک نهاد حقوقی جامعه مدنی هستیم و مصمم هستیم بر اساس حقوق و اصولی که قانون داده است به بهترین نحو به فعالیت های شرکتی خود ادامه دهیم.
هیئت مدیره انجمن تورکستان ایللری